Етикет: мекици на баба

Вкусните мекици на баба

Съставки: Брашно – 500 гр. Яйца – 2 бр. Кисело мляко – 200 гр. Сода за хляб – 1 ч. л. Сол – 10 гр. Начин на приготвяне: Замесваме меко… Чети още »